loading...
Hobbit: Beklenmedik Yolculuk – The Hobbit: An Unexpected Journey
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)
7.9 IMDB Puanı 1 Yorum 724 Görüntülenme

Hobbit: Beklenmedik Yolculuk – The Hobbit: An Unexpected Journey

“The Hobbit”te Bilbo Baggins’in uzun zaman önce ejderha Smaug tarafından ele geçirilen kayıp Cüce Erebor Krallığı’nı geri alabilmek için çıktığı epik yolculuğu izleyeceğiz. Büyücü Gri Gandalf tarafından aniden kapısı çalınan Bilbo kendisini efsanevi savaşçı Thorin Oakensheild’in liderliğindeki on üç cücenin arasında bulur. Yolculukları onları Yaban yerlere sürükler, Goblin ve Orklarla, Dev Örümceklerle, Kurtlarla, Şekil Değiştirenlerle ve Büyücülerle dolu tehlikeli topraklardan geçmek zorundadırlar.

Hedefleri Doğuda ve Yalnız Dağ’ın çorak topraklarında bulunduğu için, önce goblin tünellerinden geçmek zorundadırlar. Bilbo bu tünellerde hayatını sonsuza dek değiştiren bir yaratıkla, Gollum’la tanışır.

Alçakgönüllü Bilbo Baggins bir yeraltı gölünün kıyılarında Gollum’la birlikte sadece kendisini bile şaşırtan cesaretini ve kurnazlığını keşfetmekle kalmaz, aynı zamanda Gollum’un beklenmedik ve faydalı güçlere sahip “değerlisi” yüzüğü de ele geçirir… Bilbo’nun henüz bilmediği şekillerde Orta Dünyanın kaderini değiştirecek basit altın bir yüzüktür bu...Hadizle.com iyi seyirler diler.
X

KAYNAK NASIL DEĞİŞTİRİLİR ?


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Hobbit: An Unexpected Journey

  Yayın Tarihi:

  2012-12-12

  Senaryo:

  Fran Walsh, Philippa Boyens

  Etiketler

  :

  Resimler

  "Hobbit: Beklenmedik Yolculuk – The Hobbit: An Unexpected Journey" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (1)

  loading...