loading...
Davetsiz Çapkınlar – Wedding Crashers
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 198 Görüntülenme

Davetsiz Çapkınlar – Wedding Crashers

Düğün kimin düğünü olursa olsun hangi etnik kökende ve dinde olursa olsun - Yahudi, İtalyan, İrlanda , Çinli, Hindu- bu karizmatik ve çekici iki genç adam her düğünün en gözde erkekleri olmaktan ve ortalığı birbirine katmaktan çok hoşlanmaktadırlar... Tabii ki bir amaç uğruna... Düğünlerde boy gösteren hoş , bakımlı genç ve bekar kadınları baştan çıkarmak...Düğünü dağıtmanın ana kuralı gittiği her düğünden güzel bir kadınla çıkmaktır. Gelinlerin ve damatların şerefine kadeh kaldırdıkları bir düğün sezonunu daha arkalarında bırakırlarken, Jeremy , William Cleary (Christopher Walken) ve eşi Kathleen'in (Jane Seymour) nikah tazeleyeceklerini öğrenir. Washington, D. C. Sosyetesi için yılın düğünü olacaktır...davetli listesini gözden geçiren iki kafadar John and Jeremy, gelinin nedimeleri Claire (Rachel McAdams) ve Gloria (Isla Fisher) Cleary i gözlerine kestirirler. Hadizle.com iyi seyirler diler.
X

KAYNAK NASIL DEĞİŞTİRİLİR ?

Davetsiz Çapkınlar filmi Düğün kimin düğünü olursa olsun hangi etnik kökende ve dinde olursa olsun – Yahudi, İtalyan, İrlanda , Çinli, Hindu- bu karizmatik ve çekici iki genç adam her düğünün en gözde erkekleri olmaktan ve ortalığı birbirine katmaktan çok hoşlanmaktadırlar.
Tabii ki bir amaç uğruna… Düğünlerde boy gösteren hoş , bakımlı genç ve bekar kadınları baştan çıkarmak. Düğünü dağıtmanın ana kuralı gittiği her düğünden güzel bir kadınla çıkmaktır. Gelinlerin ve damatların şerefine kadeh kaldırdıkları bir düğün sezonunu daha arkalarında bırakırlarken, Jeremy , William Cleary (Christopher Walken) ve eşi Kathleen’in (Jane Seymour) nikah tazeleyeceklerini öğrenir. Washington, D. C. Sosyetesi için yılın düğünü olacaktır…davetli listesini gözden geçiren iki kafadar John and Jeremy, gelinin nedimeleri Claire (Rachel McAdams) ve Gloria (Isla Fisher) Cleary i gözlerine kestirirler. Hadizle.com iyi seyirler diler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Wedding Crashers

  Yayın Tarihi:

  2005-08-25

  Senaryo:

  Steve Faber, Bob Fisher

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  loading...